fbpx

Tüm Hizmetlerimiz

ARC System Premium Cilt Yenileme

ARC ince çizgilerin, kırışıklıkların, akne izlerinin, çatlakların ve yüzdeki hacim kaybının görünümünü azaltmaya yardımcı olan bir uygulamadır. ARC System aynı zamanda yaşlılık lekeleri ve bazı izler gibi cilt renk bozukluklarını gidermek için de kullanılır.

Microblading 3D Kıl Tekniği Kalıcı Kaş Kontürü

Siz de doğru ellerde yapılan -3D Kıl Tekniği Kalıcı Kaş Kontürü Uygulaması- ile kusursuz kaşlara ve etkileyici bakışlara sahip olabilirsiniz.

W-YY Style Kirpikler

“W Style” ve “YY Style” kirpikler yumuşacık, doğal ve daha yoğun görünüm sağlar.

Hydra Facial Cilt Yenileme Sistemi

Cilt bakımı Teknolojisinde Son Nokta. Doğal şifa güçleri olan su ve oksijenin cildiniz üzerindeki mucizesini keşfedecek; yenilenen cildinize hayran olacaksınız.

Décaar Algae (Yosun) Peeling

Décaar Paris; geniş ürün yelpazesiyle her cilt sorununa çözüm sunabilen bir kozmetik markasıdır. Dermatolojik olarak kanıtlanmış, yenilikçi, benzersiz, güvenli ve son derece etkili cilt bakım ürünleriyle, bitkisel çözümler sunmaktadır. Décaar, bu üstün özellikleriyle, kısa bir sürede, dünya kozmetik sektörünün en çok tercih edilen markası haline gelmiştir.

DS V-Line Collagen İp Protokolü

Son dönemde kadınların en büyük sorunu olan cilt kırışıklıklarını gideren mükemmel bir uygulama. DS V-Line Collagen İp Protokolü, kolajen doku oluşumunu arttıran ve 6 ay gibi uzun bir süre kalıcılık sağlayan patentli ve herhangi bir operasyona ihtiyaç duymadan yapılan, acısız bir uygulamadır.

Magic UltraPlus Vücut Şekillendirme

Hepiniz biliyorsunuz ki, günümüz teknolojisi hızla değişiyor ve gelişiyor. Artık ultrason dalgaları sadece tedavi amaçlı değil; vücut şekillendirmede ve zayıflamada da kullanılıyor.

Kaş Laminasyonu

Kaş laminasyonu, diğer adıyla kaş liftingi yâda kaş botoksu olarak bilinen bu yöntemde, keratin, vitamin, protein desteğiyle kaşlara yeni bir form ve hacim kazandırılmakta, efektif bir görünüm sağlanmaktadır.

Kalıcı Fondöten | BB Glow

Kalıcı Fondöten | BB Glow; ciltte fondöten etkisi yaratarak, cilde ışıltı kazandırmak, cildi daha aydınlık göstermek akne ve leke izlerinde onarmaya yardımcı olan bir işlemdir.

Kaşmir Kirpik

Güzel görünmeyi bütün kadınlar ister. Gözlerse en önemli ve en hassas bölgelerin başında gelir. Gözlere dikkat çekmek, onları daha da güzelleştirmek, bakışlara anlam kazandırmak, dolgun kirpiklere sahip olmak...

Dermostria Çatlak Bakımı

Deri çatlakları tıbbi bir problem yaratmayan, fakat kozmetik olarak rahatsız eden bir durumdur. Çatlak bakımındaki amaç da çatlakların kozmetik olarak daha az belirgin ve daha az görünür olmasını sağlamaktır.

Protez Tırnak – Kalıcı Oje – French

Hayalinizdeki tırnaklara bir saatte sahip olacaksınız. Protez tırnak, Kalıcı Oje ve Kalıcı French uygulamalarımızla Nazilli'de tüm kadınların hizmetindeyiz. Epila Kalitesi, Mürşide Sağlam Güvencesiyle...

Diode Lazer Epilasyon

Avrupa birliği’nin yüksek standartlarına uygun ve son sistem teknolojiye sahip “Buz Etkili Safir Başlıklı, Ütüleme Sistem DİODE LAZER Epilasyon Cihazı” ile hizmet vermekteyiz.

YumiLashes Kirpik Laminasyonu

Kirpiklerinizin Hem Güçlenmesini Hem de Kıvrık Olmasını İster misiniz? O Zaman Kesinlikle Yumi Lashes'i Deneyin!

Karbon Peeling

Mucize Işık Karbon Peeling ile Lekesiz, Parlak ve Canlı bir cilde sahip olun! Karbon Peeling Uygulaması Cilt yenileme, kırışıklık azaltma, gözenek küçültme, akne giderme ve cilt renk tonu düzeltme amaçlıdır.

İğnesiz İp (Thesera) Cilt Gençleştirme

Nazilli’de Yeni Sistem İĞNESİZ İP (Thesera)... Cilt Gençleştirme Hiç Bu kadar Kolay ve Konforlu Olmamıştı!!! Epila Kalitesi, Mürşide Sağlam Güvencesiyle…

6D Kıl Tekniği Kalıcı Kaş Kontürü (Microblading)

Microblading 6D Kıl Tekniği Kalıcı Kaş Uygulamasıyla, gerçek kıllara benzer nitelik ve inanılmaz doğallıkta kaşlara kavuşacaksınız! Epila Kalitesi, Mürşide Sağlam Güvencesiyle…

Soğuk Lipoliz (Cryolipolysis)

Soğuk Lipoliz Uygulamasıyla tek Seansta 4 cm'ye kadar incelebilir; bölgesel yağlarınızdan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz... Epila Kalitesi, Mürşide Sağlam Güvencesiyle...

G5 Vücut Bakımı & Zayıflama

G5 masaj uygulaması ülkemizde uzun yıllardır var olan ve bayanların sıklıkla tercih ettiği bir bölgesel zayıflama ve selülit giderici bir uygulamadır.

Pasif Jimnastik & Lenf Drenaj

Düşük voltajlı elektrik akımları gönderilerek yağların erimesi sağlanır. Bölgesel zayıflamada, vücut şekillendirmede en eski ve etkili yöntemlerdir.

Kavitasyon

Kişiden kişiye ve yağlanmanın kalınlığına göre değişmekle birlikte ortalama 8 - 10 seans arasında gözle görülür bir incelme sağlanmaktadır.

Radyofrekans

Radyofrekansla Yaşlanmaya ve Sarkmalara SON! Gelişmiş cihaz teknolojimiz ve uzman kadromuzla güzelliğinizi ve sağlığınızı sürekli kılıyoruz.

Dövme Silme

Pişman Olduğunuz Dövmeler, Kabusunuz Olmasın! Dövmelerinizden Q-Switched ND Yag Lazer Teknolojisi ile Kolaylıkla Kurtulabilirsiniz...

Profesyonel Cilt Bakımı

En Güzel Giysiniz Cildinizdir! Cilt sorunlarınıza ve cilt yapınıza en uygun "Cilt Bakımını", gelin birlikte karar verelim. Epila Kalitesi, Mürşide Sağlam Güvencesiyle...

Profesyonel Makyaj

Epila Güzellik Salonunda -ZFC Plus Profesyonel Make Up- ürünleri ile PROFESYONEL MAKYAJ uygulaması yapılmaktadır.

Lazerle Akne & Skar & Leke Bakımı

Lazerle leke bakımı, zamanla veya fiziksel etmenlerden kaynaklanan lekelerin giderilerek cilde canlılık kazandırmak amacı ile uygulanan bir yöntemdir.

Renkli İpek Kirpik

Epila'yla Kirpikleriniz Renklensin... Renkli ve Ombre İpek Kirpik Uygulamalarımız başlamıştır. İsterseniz tek renk, isterseniz rengarenk ve isterseniz ombre renk geçişli...

Kirpik Lifting

Kirpik lifting, kendi doğal kirpiklerinizi kıvırarak daha uzun, daha dolgun hale gelmesini sağlayıp, canlı bakışlar elde etmeniz için yapılan bir işlemdir.

İpek Kirpik

Daha güçlü ve etkili bakışlar için kirpiklerinizi ipek kirpik ile destekleyin! Güzelliğini ön plana çıkarmak, bakışlarına anlam katmak isteyen bayanların vazgeçemediği uygulama

Kalıcı Makyaj

Makyaj bakımın en önemli parçasıdır. Kadınların vazgeçemediği makyaj, vakit yoksa büyük eziyetlerden birisi haline gelebiliyor.

Medikal El & Ayak Bakımı

Medikal cihaz ve özel freze uçlu aletler ile yapılan bu bakım sayesinde güzel, estetik ve sağlıklı ayaklara sahip olmak mümkün.

Manikür & Pedikür

Manikür-Pedikür Yaptırmanın Konforunu Nazilli'de bizimle yaşayın... Epila Kalitesi, Mürşide Sağlam Güvencesiyle...

Selülit Giderme & G5 Masajı

G5, selülit ve masaj uygulamalarında kullanılan profesyonel bir masaj cihazıdır. G5'in temel görevleri kan dolaşımına yardımcı olmak, metabolizmanın çalışmasını hızlandırmak ve kas gerginliğini azaltmaktır.

Sir Ağda

Sir ağda sayesinde tüylerinizin zamanla azaldığını görecek ve vücudunuzda daha sağlıklı, daha yumuşak, daha canlı bir görünüme sahip olacaksınız.

Ölçülü Profesyonel Kaş Alımı

Her kadının en önem verdiği şey hiç şüphesiz bakımlı olmaktır. Kaşlar kadınlar için son derece önemli güzellik unsurlarından birisidir. Şekil verirken son derece dikkatli olmak gerekir.

Altın Oran Kaş Tasarımı

Kişinin yüz yapısını şekillendirmek, daha dinç, daha genç ve taze bir görüntü kazandırmak için bazen küçük değişiklikler yapmak yeterli olmaktadır.

Cilt Analizi & Cilt Ütüleme

Cilt analizi, kişinin kendi cildini tanıması açısından kritik önemde bir işlemdir. Cildini doğru bilen bireyler ciltlerinde doğru ürünleri kullanarak ileride karşılaşabilecekleri problemlerin riskini minimuma indirirler.

İğneli Epilasyon

İğneli epilasyon, çok inçe mikroskobik bir iğne ile, kıl folikülüne girilerek kıl kökünün elektrikle yakılması ve tamamen öldürülmesi işlemidir.