fbpx

Décaar Algae (Yosun) Peeling

Décaar Paris; geniş ürün yelpazesiyle her cilt sorununa çözüm sunabilen bir kozmetik markasıdır. Dermatolojik olarak kanıtlanmış, yenilikçi, benzersiz, güvenli ve son derece etkili cilt bakım ürünleriyle, bitkisel çözümler sunmaktadır. Décaar, bu üstün özellikleriyle, kısa bir sürede, dünya kozmetik sektörünün en çok tercih edilen markası haline gelmiştir.

“En İyisini İsteyenlerin Doğal Tercihi”.

DECAAR ALGAE (YOSUN) PEELİNG

12 farklı denı̇z yosunu ve doğal bileşenlerin karışımından oluşan yosun peeling, cı̇lt yüzeyı̇nde yapılan hafı̇f masajla, 3,5 mm kadar cı̇lt altına ı̇ner. 72 saat süreyle mucizevi etkisini gösterir. Asidik bir ürün içermediği için, cildin PH seviyesini cilt yapısını bozmadan dengeler ve yeni hücre oluşumuna yardımcı olur.

İçeriğindeki mı̇krofı̇ber bileşenleri kan dolaşımını hızlandırır ve hücre yenı̇lenmesı̇nı̇ sağlar. Bu hücreler keratı̇n tabakasından oluştuğu ı̇çı̇n çok hassas cı̇ltlerde ve roza hastalığında bı̇le kullanılabı̇lı̇nı̇r. Keratı̇n hücrelerı̇nı̇n artması ı̇le cı̇lttekı̇ kızarıklık azalır. Mı̇krofı̇berler derinin dış tabakası epidermis ve lenf nodlarında da büyük ölçüde bulunan Langerhans hücrelerı̇nı̇ uyardığı için bakterı̇ üretı̇mı̇nı̇n azalmasına yardımcı olur. Aknelı̇ cı̇ltlerde en etkı̇lı̇ sonuçları almanızı sağlar. Bağ dokuyu uyararak kolajen ve elastı̇n üretı̇mı̇nı̇ tetı̇kler.

ALGAE (YOSUN) PEELİNG ETKİ ALANLARI;

 • Akne ve Aknenin Neden Olduğu Lekeler
 • Güneş Lekeleri
 • Nem Dengesini Yitirmiş Ciltler
 • Yağlı Ciltler
 • Kırışık ve Sarkmış Ciltler
 • Kuru Ciltler
 • Pigmentasyon ve Yaşlılık Lekeleri
 • Roza Hastalığı
 • Genişlemiş Gözenek ve Yara İzleri
 • Renk – Ton Eşitsizliği
 • Hassas Ciltler
 • Yanlış İşlemlerden ve Yanlış Kozmetik Ürün Kullanımından Dolayı İncelmiş Ciltler
 • Bölgesel Kararmalar (Koltuk Altı, Genital vb.)
 • Epilasyon Yanıklarının Neden Olduğu Lekeler

Yosun Peelingle Ezberleri Bozuyoruz.

12 farklı denı̇z yosunu ve doğal bileşenlerin karışımından oluşan ve her cilt tipine uygun Algae (Yosun) Peeling’in hücre yenileme simülasyonu sayesinde ile tüm cilt sorunlarınızdan kurtulacaksınız.

OKSİJEN SERİSİ

İçerdiği perfluorodecalin ve ceramide sayesinde cildin alt katmanlarına kadar oksijen alımını arttırır ve hücre zarının sağlamlaştırılmasına fayda sağlar. Oksijen serisi hücre bağışıklığının iyileştirilmesi ve nem dengesinin sağlanmasında etkindir.

YAĞLI & KARMA CİLT SERİSİ

Cildi yatıştırıp nemlendiren, siyah noktalara ve dar egzamalara karşı koruyan aktif bileşenlerle zenginleştirilmiştir. Parlama önleyici etki sağlamak için sebumu, görünmez mikro ve zerrelere dönüştüren biyopolimerler içerir.

ANTİ AGİNG (YAŞLANMA KARŞITI) SERİSİ

DÉCAAR Anti Aging ürünleri cildi sıkılaştırmak ve nemlendirmek için çalışarak kırışıklıklara karşı savaşır, böylece hücre dönüşümünü iyileştirir. Altın, Hyaluronik Asit ve Peptidlerin kullanılması, cildi nemlendirmek, yağlılığı gidermek, elastikiyetini yeniden kazandırmak ve kırışıklıkları azaltmak için çok işlevli bir sonuç sunar.

LEKELİ CİLTLER İÇİN AYDINLATMA SERİSİ

Koyu renkli lekelerin görünümünü önemli ölçüde azaltan, cilt hiperpigmentasyonunu önleyen, yaşlanma belirtilerini gözle görülür şekilde azaltan, cildin pürüzsüz kalmasını sağlayan, “yüksek çözünürlüklü” bir netlik ve parlaklık ortaya çıkaran kapsamlı, dermatolojik olarak test edilmiş bir cilt tonu programıdır.

TEMİZLEYİCİ, TONİK VE PEELİNG SERİSİ

Gözenek tıkanıklığı ve toksik birikim gösteren ciltler için derinlemesine temizlik sağlar. Değerli minerallerin bir karışımı olan Kaolin, Aloe Vera ve Gliserin gözenekleri inceltmek ve cilt tıkanıklığını gidermek için birlikte çalışır. Antioksidan içerik maddeleri, serbest radikal hasarını nötralize eder ve hidrasyonu arttırırken cildin tahrişini azaltır. Cilt bariyer fonksiyonunu güçlendirir, yağ üretimini dizenler ve cildin bağışıklığını arttırır.

.

UYGULAMA FOTOĞRAFLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ!

.

? Epila Güzellik Salonu olarak; Kaliteli, güvenilir, hijyenik ortamı; modern teknolojimiz ve güler yüzlü uzman estetisyenlerimizle, <kadınlara özel> hizmet vermekteyiz.
? Amacımız, önce insan sağlığı ve doğru bilgilendirme ilkesiyle , müşterilerimize her zaman en iyisini sunmaktır.
? Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve güzelliğine güzellik katmak isteyen tüm kadınları Epila Güzellik Salonuna bekliyoruz.
.
güzelliğinizi bizimle keşfedin…?
EPİLA GÜZELLİK SALONU✨
Güzellik Uzm. Mürşide SAĞLAM✨
.
? KocaCami Doğu Köşesi. 107Sk. No:37 NAZİLLİ

☎ 0256 313 5959

☎ 0505 357 6795