fbpx

Kaşmir Kirpik

Güzel görünmeyi bütün kadınlar ister. Gözlerse en önemli ve en hassas bölgelerin başında gelir. Gözlere dikkat çekmek, onları daha da güzelleştirmek, bakışlara anlam kazandırmak, dolgun kirpiklere sahip olmak...

Güzel görünmeyi bütün kadınlar ister. Gözlerse en önemli ve en hassas bölgelerin başında gelir. Gözlere dikkat çekmek, onları daha da güzelleştirmek, bakışlara anlam kazandırmak, dolgun kirpiklere sahip olmak… Ancak bunları elde ederken doğallıktan uzaklaşmamak… Uzman ellerde, profesyonelce yapılacak olan kaşmir kirpik uygulaması sizin bu tüm isteklerinizi yerine getirmektedir.

Siz de “Epila Kalitesi, Mürşide Sağlam Güvencesiyle” bu deneyimi yaşayabilirsiniz…

Kaşmir Kirpik Nedir?

 • Kaşmir Kirpik özel polimer teknolojisi ile üretilmiş yeni nesil kirpiklerdir.
 • Uzunluğu 8-15 mm olan kirpikler, uzunluk ve şekil olarak çeşitlilik göstermektedir. Kişinin göz yapısı ve kişisel tercihi göz önünde bulundurularak, şekle ve uzunluğa karar verilir.

​ Kaşmir Kirpik ile İpek Kirpik ile arasındaki fark nedir?

 • Kaşmir kirpik, ipek kirpiğe göre % 30 daha hafiftir ve yumuşaktır.
 • Kaşmir kirpikler, şekillerinin yarattığı avantajdan dolayı kendi kirpiklerimize daha iyi tutunurlar. Bu yüzden kalıcılık süresi ve dayanıklılığı daha fazladır.
 • Kaşmir kirpikler daha yumuşaktır. Dolgun görünüm sağlamak için kalınlığı arttırılmasına rağmen, en ince ipek kirpikten bile daha yumuşaktır. Buda göz de daha az rahatsızlık hissi yaratır.
 • Kaşmir kirpikle ipek kirpiğe göre 2 kat daha kıvrık ve  daha uzun kirpikler takılabilmektedir.

Uygulama ne kadar sürer, uygulama sırasında ağrı veya acı hissedilir mi?

 • Uygulama ortalama 1 saat kadar sürmektedir. Uygulama sırasında ya da sonrasında herhangi bir acı veya ağrı hissedilmez.
 • Uygulama bittikten hemen sonra günlük hayata kolayca devam edilebilir.

Uygulama kişinin kendi kirpiklerine zarar verir mi?

 • Uygulamada kişinin kendi kirpikleri ile yerleştirilen kaşmir kirpik arasında 1-2 mm mesafe vardır.  Yani doğal kirpik diplerini etkileyecek bir durum söz konusu değildir.
 • Kirpiklerin çıkarılması işlemi, özel bir solüsyon kullanılarak profesyonel olarak yapılmalıdır. Aksi durumlarda kişinin kendi kirpikleri zarar görebilir ve ciddi dökülmelere neden olabilir.

Uygulamanın kullanım süresi ne kadardır?

 • Uygulamanın kullanım süresi, düzenli rötuşlarla ortalama 90 gündür.
 • Kirpiklerin durumuna ve kişinin kullanımına göre yaklaşık 2-3 haftada bir rötuşa gelinmesi önerilir. Batma, dökülme, kirpiklerin karışması gibi durumlarda da rötuş yapılabilir.

? Epila Güzellik Salonu olarak; Kaliteli, güvenilir, hijyenik ortamı; modern teknolojimiz ve güler yüzlü uzman estetisyenlerimizle, <kadınlara özel> hizmet vermekteyiz.
? Amacımız, önce insan sağlığı ve doğru bilgilendirme ilkesiyle , müşterilerimize her zaman en iyisini sunmaktır.
? Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve güzelliğine güzellik katmak isteyen tüm kadınları Epila Güzellik Salonuna bekliyoruz.
.
güzelliğinizi bizimle keşfedin…?
EPİLA GÜZELLİK SALONU✨
Güzellik Uzm. Mürşide SAĞLAM✨
.
? KocaCami Doğu Köşesi. 107Sk. No:37 NAZİLLİ

☎ 0256 313 5959

☎ 0505 357 6795