fbpx

Selülit Giderme & G5 Masajı

G5, selülit ve masaj uygulamalarında kullanılan profesyonel bir masaj cihazıdır. G5'in temel görevleri kan dolaşımına yardımcı olmak, metabolizmanın çalışmasını hızlandırmak ve kas gerginliğini azaltmaktır.

G5 MASAJIYLA SELÜLİT GİDERME

G5, selülit ve masaj uygulamalarında kullanılan  profesyonel bir masaj cihazıdır. G5’in temel görevleri kan dolaşımına yardımcı olmak, metabolizmanın çalışmasını hızlandırmak ve kas gerginliğini azaltmaktır. Titreşim (vibrasyon) yöntemiyle çalışan G5, vücuttaki dolaşımın hızlanmasıyla katılaşmış yağları serbest radikallere çevirerek, vücuttan idrar yoluyla atılmasını sağlar.

Zayıflama ve selülitlerin giderilmesine bu fonksiyonlarıyla yardımcı olan G5, bakım ve zayıflamada hem kombin olarak hem de lokal ve total olarak kullanılabilen bir cihazdır.

Fazla yağların ve selülitlerin bulunduğu bölgelerin, oluşturduğu hızlı vibrasyonlar ve iterek sıkıştırma yöntemiyle yakılmasını sağlayan G5, zayıflama ürünlerinin de kullanılmasıyla beraber gözle görülür ciddi bir etki yaratır.

Bunların dışında G5’in gergin bölgeleri ve spazmları yatıştırıcı, ödemlerin ve yorgunluk sonrası kaslarda biriken laktik asitin atılmasında yardımcı olan etkileri de vardır. Kan dolaşımını ritmik masaj özelliğiyle hızlandırırken, ciltte yaşlanma çizgilerinin azalmasına ve cildin esnekleşmesine yardımcı olur.

G5 uygulamasına el masajının etkisi çok hızlı bir şekilde sağlanır, üstelik cihaz tarafından uygulanan güçlü ve ritmik titreşimler, yarattığı ekstra etki sayesinde kasları güçlendirerek, kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur. Kas ağrıları olanlar içinse fizyoterapi etkisi gibi bir alternatif bir çözüm sağlar. Vücudu ve ruhu dinlendirirken, stresten arınmaya yardımcı olur, metabolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlayarak kilo vermeyi kolaylaştırır.

Özellikle sıkılaşma ve selülitten kurtulmada G5 bilinen en etkili yöntemlerden biridir.


G5 MASAJI

Vücudun tüm bölgelerinde uygulanabilen masa, özellikle kalça, üst bacak, kol ve popo bölgelerinde, selülitten kurtulmada çok daha etkili olarak kullanılmaktadır. Sıradan bir el masajına oranla 10 kat daha güçlü bir masaj etkisi sağladığından, etkisi son derece fazladır. Masaj sürecinde kullanılan aroma terapi yağlar da bu etkinin güçlenmesine yardımcı olur. G5’in farklı bölgelere uygulanmak üzere, her cilt tipine uygun ayrı başlıkları bulunmaktadır.

Uygulama Alanları

  • Selülit Bakımı
  • Bölgesel zayıflama masajında
  • Fazla yağların yakılmasında
  • Cilt sıkılaştırmada
  • Cildin esnekliğini sağlamada
  • Bölgesel dolaşımda

G5 Masajı Nasıl Yapılır?

G5 masajı, konusunda ve bölgesel zayıflamada uzman kişiler tarafından kişilerin vücut özelliklerine göre 20’şer dakikalık 5 ila 10 seans olarak yapılır. Uygulamayı yapan uzmanlar, masaj yapılacak bölgeye cihazla titreşim verir ve kuvvetli itme uygular. Bu titreşim ve itme kuvveti yağların yakılmasını sağlar. Uygulama sonunda zayıflama, toparlama ve selülit problemleri giderilir.

G5 masajı; problemlerin fazlalığına göre, kişiyi daha kısa sürede mutlu etmek için diğer zayıflama ve sıkılaştırma cihazları ile destek yapılarak da uygulanabilir.


KLASİK VE BÖLGESEL MASAJLAR

Baş – boyun, ense – omuz – sırt, sırt – bel, kol ve bacak gibi bölgelere yapılan ve genellikle bölgesel sorun olan bölgeye yönelik bir masaj uygulamasıdır. Rahatsızlık tespit edildikten sonra uzman kontrolünde belirlenen bir program eşliğinde uygulanır.

Baş-Boyun-Omuz Masajı

Sadece baş, boyun ve omuz bölgesine yönelik bir masajdır. Özellikle baş ağrısı, uykusuzluk, gerginlik, sırt ve boyun ağrıları, tutulmalar gibi sorunların giderilmesinde etkindir. Saçı ve saç derisini besleyici etkisi nedeni ile de saçın güçlenmesi ve sağlığını kazanmasında çok faydalıdır.

Medikal Sırt Masajı

Gerginliği azaltır, sırt kaslarını gevşetir, ağrı ve tutulmaları engeller. Kamburlaşma, ağır yükler taşıma, kötü oturma poziyonu, uzun süre ayakta durma, kasların gerilmesine ve düğümlenmesine neden olur. Masaj kasları gevşeterek acı ve ağrıları hafifletir. Sinirler omurgadan başlayarak tüm vücuda dağıldığı için masaj doğrudan sinirleri etkileyerek sinir sistemini rahatlatır. Yavaş ve ritmik hareketlerle sakinleştirici yada hızlı ve çabuk hareketlerle canlandırıcı etki yapar.

Bacak Ve Ayak Masajı

Bu masaj uzun süre ayakta kalmaktan kaynaklanan ağrıları gidermeye, egzersiz sonrasında yorgun kasları dinlendirmeye yardımcı olabilir. Kan dolaşımı ve lenf sistemini uyarır ve böylelikle bu bölgeye yapılan düzenli masajlarla uylukların pürüzsüzleşip güzelleşmesini sağlayabilirsiniz. Kötü duruş, sırt ağrısı ve bitkinlik farkında olmadığınız ayak sorunlarından kaynaklanıyor olabilir. Ayaklarınıza yaptıracağınız düzenli masaj seansları sayesinde tüm vücudunuzu gevşetip canlandırarak yorgunluğunuzu atabilirsiniz.


? Epila Güzellik Salonu olarak; Kaliteli, güvenilir, hijyenik ortamı; modern teknolojimiz ve güler yüzlü uzman estetisyenlerimizle, <kadınlara özel> hizmet vermekteyiz.
? Amacımız, önce insan sağlığı ve doğru bilgilendirme ilkesiyle , müşterilerimize her zaman en iyisini sunmaktır.
? Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve güzelliğine güzellik katmak isteyen tüm kadınları Epila Güzellik Salonuna bekliyoruz.
.
güzelliğinizi bizimle keşfedin…?
EPİLA GÜZELLİK SALONU✨
Güzellik Uzm. Mürşide SAĞLAM✨
.
? KocaCami Doğu Köşesi. 107Sk. No:37 NAZİLLİ

☎ 0256 313 5959

☎ 0505 357 6795

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir