fbpx

Haber & Blog

12 Ekim 2020

Dünyanın en iyi bölgesel zayıflama yöntemi : Magic UltraPlus

Nazillide Güzelliğin Adresinden,  “Epila Güzellik Merkezinden” tüm bayanlara sevgiler…

Sizlere, dünyanın en iyi bölgesel zayıflama yöntemini, yani “Magic Ultra Plus Vücut Şekillendirme Sistemini” tanıtcaz. Bu sistem ultrasonik ses dalgalarını ısıya dönüştürerek, yağları parçalayıp eriten mükemmel bir sistem… Ve Epila farkıyla şimdi Nazilli’de… ve tüm bayanların hizmetinde…

Hepiniz biliyorsunuz ki, günümüz teknolojisi hızla değişiyor ve gelişiyor. Artık ultrason dalgaları sadece tedavi amaçlı değil; vücut şekillendirmede ve zayıflamada da kullanılıyor.  Bu ultrason dalgaları, uygulama yapılan bölgede direkt yağları hedef alarak, herhangi bir ağrı ve acı olmadan ilk seanstan itibaren etkisini gösteriyor. Ve bölgenin yağ oranına göre 2-22 santimetre incelmeyi mümkün kılıyor.

.

Yağlanma denince ilk akla gelen göbek bölgesidir. Fakat bu işlem sadece göbekte değil; bel, göğüs, sırt, basen, bacaklar, kollar ve hatta gıdı bölgesinde de uygulanabiliyor.

Uygulamanın aç karna yapılması, uygulama yaptıracak kişinin işlem öncesi ve işlem sonrasında bol su tüketmesi birinci önceliğimiz olacak.

Uygulama yapılacak bölgeyi bol miktarda jel sürüyoruz. Magic Ultra Plus cihazımızın probunu yani başlığını çok yavaş hareket ettirerek, işlem yaptığımız bölgeye baskı yaparak uyguluyoruz.  Ses dalgalarının deri altına ulaşmasını sağlıyoruz. Yağ dokusuna ulaşan ses dalgaları, bu bölgeyi ısıtarak parçacıklara ayıracak. Böylelikle eriyen yağ dokusu boşaltım yoluyla vücuttan atılacak… Aynı zamanda bu bölgedeki sarkmış dokunun, kendini onarması için kolajen üretimini de sağlayacak.

.

Ultrasonik ses dalgalarının vücuda hiç bir zararı yoktur.

Her bir bölgede en fazla 40 dakika çalışabiliriz. 5 gün aralıklarla aynı bölgeye uygulayabiliyoruz

Gün aşırı da farklı bölgelere uygulama şansımız var.

.

Magic Ultra Plus ağrısız, acısız bir uygulamadır. İşlem yapılan bölgede hafif bir ısı hissedilecek, sonrasında da haliyle geçici bir kızarıklık oluşacak.  Bunların dışında herhangi bir olumsuz etkisi yok.

Magic Ultra Plus uygulamasında en çok merak edilen sorulardan biri, bu işlemin selülit gidermede kullanılıp kullanılamayacağı? Evet kullanılıyor. Selülit bölgesindeki yağ dokusunu yok etme başarısı da inanılmaz gerçekten.

.

İşlemden sonra bol su tüketmeye devam ediyoruz. Ve bu işlemi pasif jimnastik ve lenf drenaj uygulamasıyla desteklemeyi öneriyoruz…

Bu uygulamanın en güzel yanı, ilk seanstan itibaren ne kadar inceldiğinizi kontrol ederek, sonuçları kendi gözlerinizle görebileceksiniz.

.

Hamileler, Lohusalar, kalp rahatsızlı olanlar, kalp pili kullananlar; kan rahatsızlıklarında, diyabet, epilepsi, cerrahi nekahet dönemleri ile regl hallerinde ve 16 yaşından küçüklerde bu uygulamayı yapmıyoruz.

.

Sizler için, tanıtıma özel avantajlı paketler hazırladık. Magic Ultra Plus Vücut Şekillendirme Sisteminden faydalanmak, fazla kilolarından ve yağlarından kalıcı olarak kurtulmak isteyen tüm bayanları Epila Güzellik Merkezine bekliyoruz.

Güzelliğinizi epilayla keşfedin, farkı hissedin…

Hepinize çok teşekkürler, güzellikle kalın…


? Epila Güzellik Merkezi olarak; Kaliteli, güvenilir, hijyenik ortamı; modern teknolojimiz ve güler yüzlü uzman estetisyenlerimizle, <bayanlara özel> hizmet vermekteyiz.
? Amacımız, önce insan sağlığı ve doğru bilgilendirme ilkesiyle , müşterilerimize her zaman en iyisini sunmaktır.
? Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve güzelliğine güzellik katmak isteyen tüm bayanları Epila Güzellik Merkezine bekliyoruz.
.
?güzelliğinizi bizimle keşfedin…?
EPİLA GÜZELLİK MERKEZİ
Güzellik Uzm. Mürşide SAĞLAM
.
? KocaCami Doğu Köşesi. 107Sk. No:76 NAZİLLİ
0256 313 5959 0505 357 6795

Bilgilendirme, Tavsiye , , , , , , ,
About epila