fbpx

Haber & Blog

22 Ekim 2021

DS V-Line Collagen İp Protokolü Nazilli’de

Son dönemde kadınların en büyük sorunu olan cilt kırışıklıklarını gideren mükemmel bir uygulama. DS V-Line Collagen İp Protokolü, kolajen doku oluşumunu arttıran ve 6 ay gibi uzun bir süre kalıcılık sağlayan patentli ve herhangi bir operasyona ihtiyaç duymadan yapılan, acısız bir uygulamadır.

DS V-LINE Collagen İp Protokolü, cilde derinlemesine nüfuz eder.

Cildi besler, onarır, nemlendirir; kırışıklıkları en aza indirir; yaşlanma karşıtı etki gösterir.

COLLAGEN İP PROTOKOLÜYLE KIRIŞIKLIKLARA ELVEDA

DS  V-Line Collagen İp Uygulaması Nedir?

Kolajen, vücutta bol miktarda bulunan ve faydaları saymakla bitmeyen bir bileşendir. Dokulara esneklik sağlar, eklem ve tendonları birbirine bağlayarak kasların, dokuların ve kemiklerin bir arada durmasını sağlar . Cilt, saç, kemik, doku ve kaslarda yüksek oranda bulunan kolajen vücut için büyük önem taşımaktadır.

DS  V-Line Collagen İp Uygulaması kozmetik alanında ise adeta mucizevi bir dokunuş olarak karşımıza çıkmaktadır. Kısa bir sürede dünyada en çok tercih edilen uygulamalar arasına giren bu yöntemle, iyonize edilmiş ve iplik gibi görünen kolajen dokular, özel bir sıvıyla jel hailine getirilir ve kırışıklığın olduğu bölgeye emilimi geçekleştirilerek, cilt yüzeyin altına geçmesi sağlanır.

Bu yeni yöntem ile yüz bölgesinde oluşan kırışıklıkların giderilmesi ve cildinizin yaşlanmaya karşı korunması ve elastikiyetinin artması sağlanır.

Cilt bariyerinin en önemli görevi, cildi nemli tutmak ve dış faktörlere karşı korumaktır. Kısaca sağlıklı bir cildin sırrı cilt bariyerinin güçlü olmasından geçmektedir. Cilt bariyerimizi onarmak ve güçlendirmek, cilt sağlığı için oldukça önemli bir etkendir. Cilt tipinize uygun Kontrollü uygulamalar ile DS V-LİNE Collagen İp Protokolü sonrası daha gergin, daha genç ve daha sağlıklı bir cilde sahip olmak mümkündür.

İşlem Nasıl Yapılıyor ve Ne Kadar Sürüyor?

DS  V-Line Collagen İp Uygulaması tamamen ağrısız ve acısız bir işlemdir. Botoks gibi, deri altına şırınga vasıtasıyla bir şey enjekte etmek gibi bir işlem söz konusu değildir. Uygulamayı yapmadan önce, kişilerin cilt yapıları, rahatsızlık duydukları kırışıklıkları tespit edilir. Çünkü cildin işlem öncesi hazırlanması gerekiyor. Cildin neye ihtiyacı var ise, ona göre işlem yapılmalıdır. Genellikle işlem öncesi peeling yapılarak, cilt temizlenir ve gözenekler açılır. Eğer cilt yapısı müsaitse dermapen ile gözenekler daha da açılarak kolajen dokunun daha fazla emilimini sağlanır veya cildin durumuna göre radyofrekans ile cilt ısıtılarak işleme hazırlanır. Daha sonrasında kolajen ipler özel bir solüsyonla kırışıklıklara yerleştirip, masajla emilmesini sağlanır. Ardından da soğuk ultrason yöntemiyle, o bölgede kolajenin kalması sağlanır. Genel uygulama bu şekilde olsa da cilt yapısına göre işlemlerde farklılıklar olabilir.

DS  V-Line Collagen İp Uygulaması 10’ar gün arayla 3 seans yapılan ve 6-8 ay kalıcılığı olan bir uygulamadır. Her seans ortalama 1,5 saat sürmektedir.

DS V-LINE Collagen İp Protokol Uygulaması Hangi Kırışıklarda Etkilidir?

  • Nasolabial çizgiler
  • Alındaki kırışıklıklar
  • Göz Altı ve çevresindeki kırışıklıklar
  • Boyun ve Dekolte Kırışıklıkları.
  • Ellerdeki kırışıklıklar
  • Derin kırışıklıklar dahil tüm kırışıklıklarda etkilidir.

Her Kırışıklığı Düzeltmek Mümkün mü? Sonuç Alınamadığı Durumlar Oluyor mu?

İnce kırışıklıklarda, göz kenarı kırışıklıklarında, alındaki ince çizgilerde inanılmaz sonuçlar alıyoruz. Tabii ki her kırışıklığı düzeltmek mümkün değil. Aşırı sarkmış bir cilt yapısında, ipleri çokça kullanıp da cilt altında bir dolgu oluşturmak çoğunlukla başarılı olmaz. Bu durumlarda önce deri altındaki kas dokusunu güçlendirilmesi, kalınlaşmış derinin başka uygulamalarla yumuşatılması gerekir. Özetle bu gibi durumlarda farklı uygulamalarla desteklenmesi, yine güzel sonuçlar elde etmemizi mümkün kılıyor.

DS  V-Line Collagen İp Uygulamasında Yaş Sınırı var mı?

Uygulamanın herhangi bir yan etkisi olmaması, her yaştan insana hitap etmesini sağlıyor. Bu tamamen kişinin tercihiyle bir durum. Ama Anti Aging olarak adlandırılan yaşlanma karşıtı işlemler, 35 yaşına gelmiş herkesin senede en az bir kez düzenli olarak yaptırması gereken işlemlerdir. Bu tip bakımlar, yaşlanmaya karşı etkili, kolajen üretimini artıran, cildi besleyen, onaran, canlılık kazandıran uygulamalardır.

Uygulama Sonrasında Yapılması veya Yapılmaması Gereken Şeyler Neler?

Uygulama tamamen cilt üzerinden yapılan bir uygulama olduğundan, uygulama sonrası güneş kremi kullanmak, hatta 3-4 gün güneş ışınlarına maruz kalmamak, güneşten korunmak uygulamanın faydası ve kalıcılığı açısından çok önemlidir. Uygulama yapıldığı gün banyo yapılmaması önerilir. Burada önemli olan kolajenin deri altında daha iyi korunmasını sağlamak ve uygun kremlerle cildin kurumasının engellenmesidir.


Epila Güzellik Merkezi olarak; Kaliteli, güvenilir, hijyenik ortamı; modern teknolojimiz ve güler yüzlü uzman estetisyenlerimizle, <bayanlara özel> hizmet vermekteyiz.
Amacımız, önce insan sağlığı ve doğru bilgilendirme ilkesiyle , müşterilerimize her zaman en iyisini sunmaktır.
Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve güzelliğine güzellik katmak isteyen tüm bayanları Epila Güzellik Merkezine bekliyoruz.
.
güzelliğinizi bizimle keşfedin…?
EPİLA GÜZELLİK MERKEZİ✨
Güzellik Uzm. Mürşide SAĞLAM✨
.
? KocaCami Doğu Köşesi. 107Sk. No:76 NAZİLLİ
☎ 0256 313 5959 ☎ 0505 357 6795

Bilgilendirme , , , , , , , , , , , , , , ,
About epila