fbpx

Haber & Blog

5 Mayıs 2020

11 Mayıs 2020 Pazartesi Günü Tekrar Açılıyoruz.

Nazilli’nin en kaliteli, en güvenilir, en hijyenik güzellik merkezi, EPİLA GÜZELLİK MERKEZİ, 11 Mayıs 2020 Pazartesi günü tekrar açılıyor. ? Bildiğiniz gibi tüm güzellik merkezleri Korona Virüs tedbirleri kapsamında 21 Mart 2020 tarihinde geçici süreyle kapatılmıştı.

? Bu süreç bizleri olumsuz etkilediği gibi, en çok da Lazer Epilasyona devam eden müşterilerimizi etkiledi. 11 Mayıs 2020 tarihi itibariyle belirttiğimiz gibi önceliğimiz Lazer Epilasyon olacak ve seanslarımız gecikme sırasına göre yoğun bir şekilde devam edecektir.

? Tabiiki Microblading 3D Kıl Tekniği Kalıcı Kaş, Profesyonel Cilt Bakımı, İpek Kirpik, Yumilashes, Dermaroller, Radyofrekans, Soğuk Lipoliz vb. diğer tüm işlemlerimiz de devam edecek. Randevularınızı almayı ihmal etmeyin.

? Bu süreçte seansı geçen Lazer Epilasyon müşterilerimiz, haklı olarak önceliğin kendilerine verilmesini talep ediyor. Hiç bir müşterimize haksızlık yapılmayacağından emin olabilirsiniz. Zaten randevu usulü çalıştığımız için bu süreçte sıkıntı yaşayacağımızı da düşünmüyoruz. Siz değerli müşterilerimizden de bu konuda anlayışlı olmalarını bekliyoruz. ?

? Bu durumu kısaca ve basitçe şu şekilde açıklamak istiyorum: Biliyorsunuz 21 Mart tarihinde geçici olarak kapatılmıştık. Geçici olarak kapatıldığımız günün 4-6 hafta öncesinden lazer seansını bekleyen müşterilerimiz de vardı. Öncelikli olarak bu gecikme sürelerini dikkate alacağız. Hiç bir müşterimize haksızlık etmeyecek ve hiç bir müşterimizi de mağdur etmeyeceğiz.

? Açılma şartlarımız netleşsin, tüm müşterilerimizi arayıp randevu vereceğiz. Biliyorsunuz hafta sonları sokağa çıkma yasakları devam ediyor, hafta içleri çalışma saatlerinde bir sınırlama olacak mı, olmayacak mı henüz bilmiyoruz.

? Sizlere tekrar hizmet sunacağımız için heyecanlı ve çok mutluyuz. Anlayışınız için şimdiden çok teşekkürler… Görüşmek dileğiyle… ?

Bilgilendirme , , ,
About epila