fbpx
21 Ekim 2018

Microblading 6D Kıl Tekniği Kalıcı Kaş Kontürü

Ülkemizde sınırlı merkezlerde yapılan -Microblading 6D KIL TEKNİĞİ Kalıcı Kaş Uygulaması- Epila Kalitesi, Mürşide Sağlam Güvencesiyle -ARTIK NAZİLLİ’DE- … Microblading 6D Kıl Tekniği Kalıcı Kaş Uygulamasıyla, gerçek kıllara benzer nitelik ve inanılmaz doğallıkta kaşlara kavuşacaksınız!

1,5 yıl önce faaliyete geçmemize rağmen; sizlerin beğenisiyle 850’ye yakın -3D Kıl Tekniği Kalıcı Kaş Uygulaması- gerçekleştirdik. Bir nevi -3D Kalıcı Kaş Uygulamasında- Nazilli’de zirve yaptık. Ama biliyoruz ki, önemli olan zirveye çıkmak değil; o zirvede sürekli kalabilmek…

Bu amaçla Epila Güzellik Merkezi olarak, yenilikleri yakından takip ediyor; güzellik ve bakım alanında kendimizi sürekli geliştirmek istiyoruz.

Ülkemizde henüz sınırlı merkezlerde uygulanan, doğallığı ve gerçekçiliği ön planda tutan Microblading 6D Kıl Tekniği Kalıcı Kaş Yöntemini, Ülkemizin En Profesyonel Güzellik Akademisyeninden- eğitimler alıp, sertifikamızı da kazandığımız için artık Nazilli’de de uyguluyoruz.

Kaş dökülmesi, kaş seyrekliği, kaş bozukluğu yaşayan; kaş şeklini değiştirmek isteyen; bakımlı ve güzel görünmek isteyen tüm bayanları,  en doğal ve gerçekçi kaş yöntemi olan -Microblading 6D Kıl Tekniği Kalıcı Kaş Uygulaması- için Epila’ya bekliyoruz.

Epila Güzellik Merkezi; hijyeninden, insan sağlığı ve doğru bilgilendirme esasından asla taviz vermeden; profesyonel ekibiyle, en kaliteli cihaz ve ürünleri kullanarak, Nazillimizin siz değerli bayanlarına en üst düzey hizmet sunmaya devam edecektir.


güzelliğinizi bizimle keşfedin…
Epila Güzellik Merkezi
Güzellik Uzm. Mürşide SAĞLAM

Adres : KocaCami Doğu Köşesi. 107Sk. No:76 NAZİLLİ
Telefon : 0256 313 5959 – 0505 357 6795

Bilgilendirme, Tavsiye , , ,
About epila