fbpx

Yumi Lashes Kirpik Laminasyonu

Kirpiklerinizin Hem Güçlenmesini Hem de Kıvrık Olmasını İster misiniz? O Zaman Kesinlikle Yumi Lashes'i Deneyin!

Kirpiklerinizin Hem Güçlenmesini Hem de Kıvrık Olmasını İster misiniz? O Zaman Kesinlikle Yumi Lashes’i Deneyin! Dünyada Eşi Benzeri Olmayan Elit İsviçre Kozmetik Ürünü Olan Ve Beş Etaptan Oluşan Keratinli Laminasyonu Kirpik Yapısını Güçlendirir Ve Besler!

YUMİ LASHES çok pratik ve besleyici bir uygulamadır. Kesinlikle zararsız olup, içeriğinde sadece keratin, protein ve multivitaminler mevcuttur. ÜRÜN DERMAPİGMENTOLOJİST Sandra Viglino tarafından, üzerinde 1,5 yıl süren bir çalışma sonucu 2008’de İsviçre’de üretilmiştir! Sizler de bilirsiniz ki dünya genelinde en KALİTELİ ve SAĞLIKLI kozmetik  ürünler İsviçre menşeilidir.

Artık hiç bir kirpik ilavesi yapmadan tamamen kendi doğal kirpiklerinize keratin bakımı ile doğal kıvrık, hacimli ve daha uzun bir görüntüye sahip olmak ister misiniz? Yumi lashes la bu mümkün.. Üstelik 2-3 ay rimelsiz kullanım konforuyla…

Epila Güzellik Merkezi; hijyeninden, insan sağlığı ve doğru bilgilendirme esasından asla taviz vermeden; profesyonel ekibiyle, en kaliteli cihaz ve ürünleri kullanarak, Nazillimizin siz değerli bayanlarına en üst düzey hizmet sunmaya devam edecektir.


Galerimizden yapmış olduğumuz uygulama fotoğraflarına ulaşabilirsiniz.