Sir Ağda

Sir ağda sayesinde tüylerinizin zamanla azaldığını görecek ve vücudunuzda daha sağlıklı, daha yumuşak, daha canlı bir görünüme sahip olacaksınız.

Epila Güzellik Merkezinde yaptıracağınız sir ağda sayesinde tüylerinizin zamanla azaldığını görecek ve vücudunuzda daha sağlıklı, daha yumuşak, daha canlı bir görünüme sahip olacaksınız.

Sir ağda, oldukça kullanışlı olan ve çam ağacının reçinesinden üretilen yapışkan, ısı ile akışkanlık kazanan doğal bir epilasyon ürünüdür. Sir Ağda Uygulamamız tamamıyla doğal ürünlerden oluşur, içinde hiçbir şeker katkısı yoktur. Şeker içeren diğer ağdalar kıl kökünü besleyerek güçlendirir. Sir Ağda, şeker içermediği için sürekli kullanımda tüylerin azalmasını sağlar. Sir Ağda cilde iyi yapışarak yüzeydeki ölü tabakayı da alır ve peeling etkisi vardır.

Ağda sonrası uygulanan temizleme yağı, temizlenmiş olan kıl folliküllerinin içine girerek kıl kökünün tekrar gelişmesini engeller. Sir Ağdadan sonra cildinizi pürüzsüz, taze ve yenilenmiş hissedeceksiniz.


Sir ağda uygulamasında, ağdayı uygulayacak kişinin tecrübesi oldukça önemlidir. Ağdanın sürülme kalınlığı ve yönü, kılların ağda sürülmeden önce düzeltilmesi, sir ağdanın çekilme yönü, kaç kere aynı alana ağda yapıştırılabileceği, ağdanın ne hızla çekilmesi gerektiği iyi bilinmelidir ve çok önemlidir. Ağdayı uygulayacak olan kişinin bilgi birikimi oldukça önemlidir. Ağda hakkında doğru bilgi ve uygulama becerisi olmayan uygulayıcıların yapacağı sir ağda işleminde bazı olumsuzluklar yaşanabilir. Bu olumsuzluklar kılların koparılması ve kökünden alınamaması, bu nedenle kılların çok kısa sürede yeniden uzaması, deride bazı tahrişlerin oluşması gibi olumsuzlukların olmaması için Epila Güzellik Merkezi olarak tecrübeli estetisyenlerimiz ile sizleri memnun etmek için hizmetinizdeyiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir