fbpx

Protez Tırnak – Kalıcı Oje – French

Hayalinizdeki tırnaklara bir saatte sahip olacaksınız. Protez tırnak, Kalıcı Oje ve Kalıcı French uygulamalarımızla Nazilli'de tüm kadınların hizmetindeyiz. Epila Kalitesi, Mürşide Sağlam Güvencesiyle...

PROTEZ TIRNAK

Hayalinizdeki tırnaklara bir saatte sahip olacaksınız. Protez tırnak, tırnak yeme problemi olan, hatalı manikür yüzünden tırnakları hasar gören tırnaklarını uzatamayan ve sürekli bakımlı tırnaklara sahip olmak isteyen kişilerin hayatını kolaylaştıracak mucize niteliğinde bir uygulamadır.

Diş dolgu malzemesi ile yapılan tırnak yapılandırma işlemidir. 1 saat içinde mükemmel tırnaklara kavuşturur. Tırnak sağlığına zararı yoktur. Uzun gözüken parmaklar ve kıskandıran eller yaratır. 3-4 haftada bir bakım ister.

Tırnak Yeme Hastalığından kurtulun!
Tırnak Yeme Alışkanlığı Durdurulabilir Mi?

Çoğu zaman nedenleri psikolojik olsa da tırnak yeme bir hastalıktır. Psikolojik ve Fiziksel tedavi gerektirir. Özellikle çocuklarda, erken yaşta müdahale edilmezse kalıcı tırnak yatağı ve parmak şekli bozulmalarına kadar giden bu hastalık doğal tırnak görünümlü protez yöntemleri salonumuzda çözüme kavuşturuluyor. İşlem yaklaşık bir saat sürer. Dışarıdan kimse işlem yapıldığını anlayamaz. %90′ lara varan başarı oranı saptanmıştır.

PROTEZ JEL TIRNAK

Yeni Nesil Tırnak Uzatma Teknolojisi

Işık altında sertleşen maddelerin kullanıldığı yapılış sistemine “jel sistem” adı veriliyor. Avrupa ‘nın en cok tercih ettigi teknik olan jel sistem sayesinde tırnaklar daha dayanıklı. Jel sistemde tırnağın üzerine surulen sıvı karışım, bir cihaz kullanılarak jelimsi bir yapıda sertleşir.

Kullanılan jellerin üç aşaması var.

İlk uygulanan jelin içeriğinde tutucu özelliği olan maddeler bulunuyor. İkinci aşamada kullanılan jel tırnağa şekil vermeye yarıyor ve ilk jele oranla daha koyu bir kıvama sahip. Üçüncü aşamada kullanılan jel ise daha ince ve akışkan ve önce sürülen jelleri sabitleştirerek, tırnağa parlaklık veriyor. Bazı jeller aşamasız olarak tüm bu özellikleri veya iki özelliği tek bir jel icerisinde bulundurabiliyor.

Avrupa’nın en çok tercih ettigi teknik olan jel sistem sayesinde, protez tırnakların dayanıklılığı, kalitesi ve çalışma tekniği konusunda da eskiye oranla ilerleme sağlandığı görülüyor.

Tırnak şekillendirici jelden sonra veya parlaklık veren jel yerine kullanılabilen renkli kalıcı ojeler sayesinde, sürekli oje degistirmek istemeyenler ve ojelerinin atmasından şikayet edenler oldukça rahat ediyor. Renkli kalıcı ojeler son aşamada kullanılarak parlak thap chat ile sonlandırılır. 20-25 gün kullanım sonunda kendi tırnağınız uzayacağı için dip dolgusu adı verilen işlem yapılarak protez tırnaklara bakım yapılır.

PROTEZ AKRİLİK TIRNAK

Toz ve sıvıdan oluşan bu sistem kısaca akrilik sistem olarak tanımlanıyor. “Acryl” materyalinin kimyasal temeli toz yani Polimer ve sıvısı Liguid (Monemer)’dir. Bu iki materyalin birleşmesinden Polimerasyon (sertleşme) oluşuyor ve bu sertleşme icin bir cihaza gerek duyulmuyor.

Çünkü iki materyalin birleşmesi ile ortak bir reaksiyon oluşuyor ve bir sertleşme sağlanıyor. Doğal tırnağın, ürünü daha iyi tutmasi için, ürün tercihine göre Primer kullanılıyor.

Tırnağınızın ucuna istediğiniz uzunlukta plastik tırnaklar yapıştırılır veya şablon ile uzatılır ve tırnağınızın üzeri ince bir kat akrilik malzeme ile doldurulur. Törpülenerek şekil verilir ve oje sürülerek işlem tamamlanır. Bu işlem 1 saat sürmektedir. 20-25 gün kullanım sonunda kendi tırnağınız uzayacağı için dip dolgusu adı verilen işlem yapılarak protez tırnaklara bakım yapılır.


KALICI OJE NEDİR?

21 gün boyunca tırnağınızdan çıkmayan mucize oje. Tırnaklarınız daima ön planda…

Kalıcı Oje ile soyulmayan, uzun süre dayanan gerçek bir yenilik.
Kolay Sürülebilir – Kolay Çıkarılabilir olarak tasarlanmıştır. Normal oje gibi sürülür, pürüzsüzdür. Çıkarılması yalnızca 10 dakika sürer.
Kalıcı Oje UV kür uygulamalıdır, dolayısıyla kuruma süresi sıfırdır. Oje gibi ince ve esnektir, böylece sadece doğal görünmekle kalmaz, aynı zamanda doğal tırnakları korur, güçlenmesine yardımcıdır ve kırılmalarına engel olur. 3 hafta kalıcılığını ve parlaklığını sürdürmektedir.

 


KALICI FRENCH NEDİR?

Protez Tırnak işleminde, tırnaklarınızın French Manikür olmasını istediğinizi belirtirseniz tırnak ucuna takılan Protez buna göre seçilecektir. 2 saat süren bu işlem sonrasında sürekli ve hiçbir etkiyle bozulmayan French tırnaklara sahip olabilirsiniz. Protez Tırnaklarınızı jel ve akrilik sistem ile uyguladıktan sonra yaklaşık olarak 2 ay boyunca sorunsuz ve kusursuz kullanabilirsiniz. Ancak bu 2 ayın sonunda kendi tırnağınız doğal olarak uzayacağı için 1 saat süren kısa bir bakım sonrasında oluşan boşluğa dip dolgusu adı verilen bir işlem uygulanır. Ve bu şekilde devam ederek çok temiz tırnaklara sahip olabilirsiniz.

El ve Ayak olmak üzere iki ayrı şekilde uygulatabilirsiniz. El ve ayaklarınızın sürekli bakımlı olmasını istiyorsanız kalıcı french yaptırabilirsiniz.

 


? Epila Güzellik Salonu olarak; Kaliteli, güvenilir, hijyenik ortamı; modern teknolojimiz ve güler yüzlü uzman estetisyenlerimizle, <kadınlara özel> hizmet vermekteyiz.
? Amacımız, önce insan sağlığı ve doğru bilgilendirme ilkesiyle , müşterilerimize her zaman en iyisini sunmaktır.
? Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve güzelliğine güzellik katmak isteyen tüm kadınları Epila Güzellik Salonuna bekliyoruz.
.
güzelliğinizi bizimle keşfedin…?
EPİLA GÜZELLİK SALONU✨
Güzellik Uzm. Mürşide SAĞLAM✨
.
? KocaCami Doğu Köşesi. 107Sk. No:37 NAZİLLİ

☎ 0256 313 5959

☎ 0505 357 6795

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir