fbpx

Ölçülü Profesyonel Kaş Alımı

Her kadının en önem verdiği şey hiç şüphesiz bakımlı olmaktır. Kaşlar kadınlar için son derece önemli güzellik unsurlarından birisidir. Şekil verirken son derece dikkatli olmak gerekir.

Her kadının en önem verdiği şey hiç şüphesiz bakımlı olmaktır. Kaşlar kadınlar için son derece önemli güzellik unsurlarından birisidir. Şekil verirken son derece dikkatli olmak gerekir. Kaşlarınıza nasıl bir şekil verdiğiniz çok önemlidir; Çünkü yüzümüzün güzelliğini doğru alınmış bir kaş ortaya çıkarabildiği gibi hiç ummadığınız kadar da kendinizi kötü hissettirebilir.

Yüzünüze en uygun kaş şeklini Epila Güzellik ve Epilasyon Salonu’nun uzman elleri sizin için dizayn etsinler…

Ölçülü kaş alımı; kaşların kişinin yüz ve kaş tipine uygun olarak, ölçülerek alınmasıdır. Kaşlar, doğal olarak kişiden kişiye çok farklıdır. Çok çok az görülen uç örnekleri olsa da, genellikle kaş, kişinin kaş bölgesine uygun olarak şekillenmiştir. Doğal hali bozulmamış; yani hiç alınmamış kaşı, ölçülü olarak almak daha kolaydır. Yanlış şekillerde alınmış kaşları ölçülü ve yüze giden şekle sokmak, biraz zaman alabilir. Hatta bazen çıkmayan, boş kalan yerler de olabilir. Böyle bir durum oluşursa; kaşları ölçülü olarak alıp, boş yerleri doldurmak gerekir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir