fbpx

Hydra Facial Cilt Yenileme Sistemi

Cilt bakımı Teknolojisinde Son Nokta. Doğal şifa güçleri olan su ve oksijenin cildiniz üzerindeki mucizesini keşfedecek; yenilenen cildinize hayran olacaksınız.

HydraFacial en hassas ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tiplerinin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış bir cilt yenileme sistemidir. Uygun şekilde temizlenen ve nemlendirilen, toksinlerden arındırılan cilt nefes alır, canlanır, yenilenir.

Dünya genelinde son 5 yılda 4 kez en iyi cilt bakım teknolojisi ödülünü alan; Hollywood yıldızlarının güzellik sırrı olan efsane bir cilt bakımı : HydraFacial

Epila  Güzellik Merkezine geldiği günden itibaren yoğun talep gören ve akne tedavisi, skar tedavisi ve leke tedavisi problemlerinde şikayet olan bölgelerde ( yüz, dekolte, sırt ) tercih edenlerin sonuçlarından memnun kaldıkları bilinen en iyi cilt yüzeyi yenileme sistemidir.

Cilt tipine ve ihtiyaç olan cilt bakımına göre farklı solüsyonların kullanıldığı cilt bakımı uygulama süresi ortalama olarak 40 dakika sürmektedir. Cilt bakımı sürecinde Hydrafacial cihazı ile farklı işlevleri bulunan çeşitli solüsyonlar, bir taraftan basınçlı olarak cilde püskürtülürken diğer taraftan da emilmesi sonucu gerçekleştirilir.

Hydra Facial Cilt Yenileme Sistemi Fonksiyonları

* Vakumlu kalem, gözeneklerden siyah noktaları emmek için kullanır, gözeneklerimizi daha temiz yapar. Vakum kalemimiz, çalışma esnasında cildimize masaj yapabilecek yeni teknolojiyi içermektedir.

* Photon Light / Foton Işığı / PDT Led Işık; “Sihirli ışık” olarak övülen, biyolojik soğuk bir ışık olan Foton Işığıyla tahriş olmuş, sivilceli, lekeli yüzleri mazide bırakacaksınız. Lenf dolaşımının iyileştirilmesiyle, cildiniz gençleşecek ve yaşlanmaya karşı dirençli olacak.

* Hidro dermabrazyon; Cilt Yenileyici İşlem. Doğal şifa güçleri su ve oksijen ile cildi pul pul görünümden ve tıkanmış gözeneklerden kristaller yardımı ile kolaylıkla arındırır; ışıltılı ve sağlıklı görünümlü bir cilt yaratır.

* Püskürtme Oksijen Mekanizması; cilt üzerinde saf oksijen masajı yaparak, deriyi derinden temizleme işlemidir.

* Bio Microcurrent, Mikro akımla daha sağlıklı ve daha genç görünümlü bir görünüm elde etmek isteyen müşteriler için güvenli ve etkili bir teknolojidir.