G5 Vücut Bakımı & Zayıflama

G5 masaj uygulaması ülkemizde uzun yıllardır var olan ve bayanların sıklıkla tercih ettiği bir bölgesel zayıflama ve selülit giderici bir uygulamadır.

Hızlı titreşim ve iterek sıkıştırma yöntemi sayesinde fazla yağların ve selülitli bölgelerin (kalça, üst bacak, kollar, popo) yakılmasını sağlar ve uygulama bölgesinde zayıflama ürünlerinin kullanılması ile gözle görülür bir etki meydana gelmektedir. Özel kremi ile uygulanan G5 masajı, aynı zamanda gerginleşmiş bölgeleri ve spazmları yatıştırmaya, ödemlerin ve yorgunluk sonrası kaslarda biriken laktik asidin atılmasına da yardımcı olmaktadır. Ritmik masaj ile kan dolaşımını hızlandırır, damarlar açılır ve ciltte zamanla meydana gelen yaşlanma çizgilerinin azalmasını sağlayarak cildin toparlanmasını ve daha sağlıklı görünmesini sağlar.

G5 masaj uygulaması ülkemizde uzun yıllardır var olan ve bayanların sıklıkla tercih ettiği bir bölgesel zayıflama ve selülit giderici bir uygulamadır. Sıradan bir el masajına oranla 10 kat daha güçlü bir masaj etkisi sağladığından, etkisi son derece fazladır. Uygulamanın herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Aksine uzun yıllardır kullanılır olması işlemin son derece güvenilir olduğunu göstermektedir.

Bölgesel zayıflamada bayanların oldukça tercih ettiği bir uygulama olan G5, pasif jimnastik işlemi ile birlikte kombine edildiğinde çok daha hızlı bir şekilde netice verebilmektedir. Özellikle de kavitasyon uygulamasının ardından G5 masajı sıklıkla tercih edilmekte ve etkisi oldukça artmaktadır.

G5 MASAJI NASIL YAPILIR?

G5 masajı, konusunda ve bölgesel zayıflamada uzman kişiler tarafından kişilerin vücut özelliklerine göre 20’şer dakikalık 5 ila 10 seans olarak yapılır. Uygulamayı yapan uzmanlar, masaj yapılacak bölgeye cihazla titreşim verir ve kuvvetli itme uygular. Bu titreşim ve itme kuvveti yağların yakılmasını sağlar. Uygulama sonunda zayıflama, toparlama ve selülit problemleri tedavi edilir.

G5’in farklı bölgelere uygulanmak üzere, her cilt tipine uygun ayrı başlıkları bulunmaktadır. G5 masajı; problemlerin fazlalığına göre, kişiyi daha kısa sürede mutlu etmek için diğer zayıflama ve sıkılaştırma cihazları ile destek yapılarak da uygulanabilir.

UYGULAMA ALANLARI

  • Selülit tedavisinde
  • Bölgesel zayıflamada
  • Fazla yağların yakılmasında
  • Cilt sıkılaştırmada, Cildin esnekliğini sağlamada
  • Ödemin Dağılması Ve Laktik Asidin Azalması
  • Kan Sirkülasyonunun Hızlandırılması
  • Ağrı giderme, Rahatlama, Stresi Azaltma

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir