fbpx

6D Kıl Tekniği Kalıcı Kaş Kontürü (Microblading)

Microblading 6D Kıl Tekniği Kalıcı Kaş Uygulamasıyla, gerçek kıllara benzer nitelik ve inanılmaz doğallıkta kaşlara kavuşacaksınız! Epila Kalitesi, Mürşide Sağlam Güvencesiyle…

Category:

Ülkemizde sınırlı merkezlerde yapılan -Microblading 6D KIL TEKNİĞİ Kalıcı Kaş Uygulaması- Epila Kalitesi, Mürşide Sağlam Güvencesiyle -ARTIK NAZİLLİ’DE- …

Microblading 6D Kıl Tekniği Kalıcı Kaş Uygulamasıyla, gerçek kıllara benzer nitelik ve inanılmaz doğallıkta kaşlara kavuşacaksınız!


Sizlerin beğenisiyle 750’ye yakın -3D Kıl Tekniği Kalıcı Kaş Uygulaması- gerçekleştirdik. Bir nevi -3D Kalıcı Kaş Uygulamasında- Nazilli’de zirve yaptık. Ama biliyoruz ki, önemli olan zirveye çıkmak değil; o zirvede sürekli kalabilmek…

Bu amaçla Epila Güzellik Merkezi olarak, yenilikleri yakından takip ediyor; güzellik ve bakım alanında kendimizi sürekli geliştirmek istiyoruz.

Ülkemizde henüz sınırlı merkezlerde uygulanan, doğallığı ve gerçekçiliği ön planda tutan Microblading 6D Kıl Tekniği Kalıcı Kaş Yöntemini, Ülkemizin En Profesyonel Güzellik Akademisyeninden- eğitimler alıp, sertifikamızı da kazandığımız için artık Nazilli’de de uyguluyoruz.

Kaş dökülmesi, kaş seyrekliği, kaş bozukluğu yaşayan; kaş şeklini değiştirmek isteyen; bakımlı ve güzel görünmek isteyen tüm bayanları,  en doğal ve gerçekçi kaş yöntemi olan -Microblading 6D Kıl Tekniği Kalıcı Kaş Uygulaması- için Epila’ya bekliyoruz.


Epila Güzellik Merkezi; hijyeninden, insan sağlığı ve doğru bilgilendirme esasından asla taviz vermeden; profesyonel ekibiyle, en kaliteli cihaz ve ürünleri kullanarak, Nazillimizin siz değerli bayanlarına en üst düzey hizmet sunmaya devam edecektir.