fbpx

Haber & Blog

30 Ağustos 2019

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun.

Gururla, minnetle, sevgi ve saygı ile,

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun

30 Ağustos Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunu müjdeleyen büyük bir zaferdir. Bugün bizler bu büyük Zaferin 97’inci yıl dönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu büyük zafer, köşeye sıkışmış, işgale uğramış, darda kalmış, şehit olmuş, canı yanmış, inancı ve kararlılığı dışında her şeyini kaybetmiş olan Türk Milletinin neleri başarabileceğini tüm dünyaya ispatlamıştır.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk,  Türk Milletinin hislerine tercüman olmuş, “Bağımsızlık benim karakterimdir” demiştir.  Asırlar sonra bile Türk Milleti olarak aynı bilinç ve düşünceyle, “Bağımsızlık bizim karakterimizdir” diyeceğiz. Bu topraklarda yaşamaya, atalarımızın bizlere bıraktığı mirasa sahip çıkmaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve değerli silah arkadaşları olmak üzere bu destanı tarihe mal eden bütün kahramanlarımızı ve bu toprakları vatana dönüştüren aziz şehitlerimizi saygı ve rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, Türk Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.

Mürşide SAĞLAM

Epila Güzellik Merkezi/Güzellik Uzmanı

Kutlama Anma ,
About epila